BİR İTALYAN FİRMASI İÇİN ULUSAL VE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK HİZMETLERİ VE LOJİSTİĞİNİN TANITIMI Turchia

BİR İTALYAN FİRMASI İÇİN ULUSAL VE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK HİZMETLERİ VE LOJİSTİĞİNİN TANITIMI

Bruno Milella & Co. s.r.l. 60 yıldır ulusal ve uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren Bari merkezli bir şirkettir.

Bruno Milella & Co. di Bari, tüm müşterilerinin artan memnuniyetini, üst düzey hizmetler sunup gereksinimlere tam uyum sağlayarak profesyonel faaliyetinin merkezine koyar. Bu iddialı hedefe ulaşmak amacıyla 2011 yılında şirket, sunulan hizmetlerin profesyonelliğinin tanınması ve operasyonel ve yönetim süreçlerin sürekli olarak iyileştirilmesine dair gösterdiği çabaların bir sonucu olarak UNI EN ISO 9001 ile uyumlu bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamaya başladı.
Sürekli büyüme hedeflerine ulaşmak ve pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için Bruno Milella & Co., Avrupa Birliği'nden Yetkili Ekonomik Operatör (AEO C) sertifikasını da aldı. Bu sertifikayla şirket; profesyonelliğini, ciddiyetini ve başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.
Tüm personelimiz, ürün ihracat ve ithalatı için gerekli prosedürleri size tavsiye ederek açıklamak, ulusal ve uluslararası taşımacılık operasyonlarına başlarken aklınıza gelebilecek tüm sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizdedir.
  • News
  • ends on... 10-05-2024

BRUNO MILELLA & C. S.R.L.


Request information
(registration required)Go to user page
Torna su